-->

Android Wifi Hack

Selamun Aleyküm  \\


 Akıllı Telefonlar Çıktı Çıkali Hayatımızda Önemli Yer Sahibi Oldu..
Şimdiki Zamanda Akilli Telefonların Gerçekten Hayatımızda Büyük Bi Önemi Var. 
Günümüzde Bir Çok Akılli Telefonda Android İşletim Sistemi Bulunmaktadir.

Android Nedir?
 Diyecek Olursak ;

AndroidGoogle ve Open Handset Alliance tarafından, mobil cihazlar için geliştirilmekte olan, Linux tabanlı özgür ve ücretsiz bir işletim sistemidir. Sistem açık kaynak kodlu olsa da, kodlarının ufak ama çok önemli bir kısmı Google tarafından kapalı tutulmaktadır. Google tarafından ücretsiz olmasının sebebi, sistemin daha hızlı ve çabuk gelişmesi, birçok popüler marka tarafından kullanılması ve bu sayede reklamlarını daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktır. Google, Android sistemi üzerinde çalışan Google Play marketteki oyun ve uygulamalar üzerinde aldığı reklamları yayınlayarak para kazanmaktadır. Android'in desteklenen uygulama uzantısı ".apk"dır.


Blogumda Paylaştığım Konuları Aynı Zamanda Facebook Ve Google Profilimde Paylaşıyorum Çevremde Veya Arkadaş Listemdekiler Gördüğünde; Sen Ne Bicim Şeyler Paylaşıyorsun ?
Onlar Ne İşe Yarıyor ? Gibi Sorular Soruyorlar.. Linux İşletim Sisteminden Bahsediyorum Dediğimde İse; One ? Oda Ne ? Diyorlar.. Halbu Ki Sabahtan Akşama Kadar Linux Kullanıyorlar Farkında Olmadan... 
Bu Saatte Lafı Fazla Uzatmadan Yapılacak İşlemlere Geçmek İstiyorum..
Android Telefonlar İçin Google Play Streoya Girip ; 

Androdumpper 
Yazıyoruz...


 androdumpper dowloand


Gerekli Programi İndirip Kuruyoruz..

Not : Gereken Android Sürümü 4.0 Ve Üzeri

Kurduktan Sonra Wifi Bağlantımızı Açıyoruz Ardından AndroDumpper Programini Açıyoruz..Açtıktan Sonra Sol Üst Menüde Bulunan  Bütün Şebekeleri Göster Butonuna TıklıyoruzVe Çevremizde Yayın Yapan Wifi Ağlarını Listeliyoruz.. Listelikden Sonra Hedef Ağın Üzerine 1 Tık Yaptıgımızda Bağlanmayi Dene Butonu Çıkıyor. 
Eğer Ki Bağlanmayı Dene Dediğinizde Secured Ve Kilit İşareti Çıkıyorsa Hedef Ağımız Wps Destekli Değil Yada Wps Kapalidir Bu Tür Modemlerde İşe Yaramaz Boşuna Denemeyiniz..

Bağlanmayi Dene Butonuna Tıkladığımızda Bizi Böyle Bi Ekran Karşılıyor 
Buradan Özel Pin Değil 'i Seçerek Bekliyoruz. Özlel Değil Pin Olarak Yazılmıs Aldırıs Etmeyiniz.
Mümkün Bağlantı İçin Bekliyoruz...
Bağlanması İçin Bekliyoruz..  
 Bağlandığında Bağlandı Olarak Gösteriyor.
Bağlanmadığı Zaman İse Bu Sekilde Gösteriyor ;
Ben Bağlandım 1 Ve 2 Resimde Görünüyor O Yüzden Tekrar Bağlanmayı Denediğimde Modem Kendini Kilitledi.Bağlandığı Zaman Şifreyi Göstermiyor Ama Bazı Ek Apk Programlar İle Bağlandığınız Modemin Şifresini Görebilirsinşz...

 Her Modemde İşe Yarıcak Diye Birşey Yok. Ben Bunun Sayesinde Gittiğim Yerde 2 Tane Kırıp Bağlandım İşe Yaradı Deneyip Kullanmakta Fayda Var...


TrazeR Sundu //

Share
Uyari: Telif hakkı tamamen kaynağa aittir. Bu konuyla ilgili bir sorun varsa, burada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Contact.

EN SON MAKALELER

Yorum Gönder